Bafra Akıllı Kent Oluyor


Bu önemli proje hakkında bilgi veren Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin konuşmasında: "Günümüzde, üstün bir Teknoloji ile desteklenmemiş hiçbir faaliyet başarılı olamaz.

Türkiye'de hızla yaygınlaşan ve belediyeler ile halkın iletişiminde çağdaş ve etkin çözümler sunan Akıllı Kent Otomasyon Sistemi Proje Tanıtım ve başlangıç toplantısı Bafra Belediyesi Kültür Sanat Merkezinde yapıldı.

Toplantıya AK Parti Samsun Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Suat Kılıç,Samsun Valisi Hüseyin Aksoy,Bafra Kaymakamı Ayhan Boyacı,Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin,Belde Belediye Başkanları,Mülki Amirler başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı. Ülkemizde henüz birkaç belediyede hizmete giren, Karadeniz Bölgesi'nde ise ilk olarak Bafra Belediyesinde uygulamaya geçecek olan Akıllı Kent Projesi; Bölgenin ve ülkemizin en büyük ilçelerinden biri olan gerek tarımsal gücü, gerek turizm potansiyeli ve gerekse nüfus yoğunluğu ile il olmayı amaçlayan Bafra'yı, mevcut klasik belediyecilik uygulamalarından kurtararak, modern yöntemler ile hizmet vermesini amaçlıyor…

Bu önemli proje hakkında bilgi veren Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin konuşmasında: "Günümüzde, üstün bir Teknoloji ile desteklenmemiş hiçbir faaliyet başarılı olamaz. Bu nedenledir ki Askeri konulardan, ekonomik konulara, sosyal konulardan kültürel konulara kadar dünya arenasında öne geçmek için yatırım yapılan en büyük alan Teknoloji dir BAFRA KENTSEL OTOMASYON PROJESİ, Belediye başkanı olarak hedeflerimize ulaşmak için oluşturduğumuz EN ÖNEMLİ TEKNOLOJİK ARAÇ tır. Başkan olarak Bafra vizyonumuzu gerçekleştirmek için önce BAFRA'yı BİLMEMİZ gerekiyordu.

Bu yazı 04/12/2018 8:30:00 tarihinde eklendi. 04/12/2018 8:30:00 tarihinde düzenlendi.