SAMPAŞ 3.Seviye CMMI Belgesi Almaya Hak Kazandı


Sampaş Bilişim ve İletişim Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., dünya çapında en fazla kabul edilen ve uygulanan süreç iyileştirme yaklaşımı olan Yetenek Olgunluk Model Entegrasyonu (CMMI) Seviye 3 sertifikasyonunu almaya hak kazandı.

Türkiye’nin en büyük IT şirketlerinden ve lider Akıllı Kent Otomasyon Sistemleri çözüm sağlayıcısı Sampaş Bilişim ve İletişim Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., dünya çapında en fazla kabul edilen ve uygulanan süreç iyileştirme yaklaşımı olan Yetenek Olgunluk Model Entegrasyonu (CMMI) Seviye 3 sertifikasyonunu almaya hak kazandı. Bu sertifika Sampaş’ın ARGE biriminde sürekli gelişen üretkenliğini ve ürün geliştirme esnasında ulaşılan yüksek kalite seviyesini göstermektedir.

Sampaş’ın Üretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı bu başarı ile ilgili şunları söylemiştir: “Bu başarı Sampaş’ın gelişmekte olan üretkenliği ve yazılım çözümleri konusunda yüksek uluslararası standartlar ve gereksinimler ile uyumluluğunu gösterme konusunda çok önemli bir rol oynamıştır. Bu aynı zamanda bizim ulusal ve uluslararası müşterilerimize Akıllı Kent Otomasyon Sistemleri çözümlerinin birinci sınıf çözüm ve servislerle sunduğumuzu gösteren taahhüdümüzü yansıtmaktadır.”

Bu yazı 04/12/2018 8:26:09 tarihinde eklendi. 04/12/2018 8:26:09 tarihinde düzenlendi.