SAMPAŞ A.Ş. nin Yazılım Teknolojilerine desteği devam ediyor


Sempozyumda düzenlenen panele Sampaş Teknoloji Direktörü M.Serdar Yümlü Yerel Yönetimlerde Standartlar isimli sunumu ile katılmıştır.

Sampaş A.Ş., bu sene ikincisi düzenlenen Yazılım Kalitesi ve Yazılım Geliştirme Araçları Sempozyumu (YKGS) 'na Altın Sponsor olarak katılmıştır. Yazılım mühendisliği alanında kalite deneyimlerini, çözümlerini, ölçütlerini tartışmak ve paylaşmak için akademisyenler, meslek kuruluşları, kamu kuruluşları ve özel sektör temsilcileri bu sempozyumda bir araya gelmiştir.

Yazılım mühendisliğine desteklerinden dolayı Sampaş A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Eser Karakaya plaket ile onurlandırılmıştır.

Sempozyumda düzenlenen panele Sampaş Teknoloji Direktörü M.Serdar Yümlü Yerel Yönetimlerde Standartlar isimli sunumu ile katılmıştır. Prof. Dr. Murat Taylı' nın yönettiği e-Devlet Uygulamalarında Standartlar ve 

Kalite Yönetimi isimli panelde ayrıca Innova icra kurulu üyesi Dr. Murat Erten, Sağlık Bakanlığı' ndan Dr. Mahir Ülgü ve Devlet Planlama Teşkilatı' ndan Bilgi Toplumu Daire Başkanı Emin Sadık Aydın da söz almıştır.

 

 

 

Bu yazı 04/12/2018 8:33:30 tarihinde eklendi. 04/12/2018 8:33:30 tarihinde düzenlendi.